You are here

DINERS CLUB CS

Diners Club CS je dceřinou společností Diners Club Austria, jedné z nejúspěšnějších franchise Diners Club International. V roce 2010 se Diners Club Czech sloučila se sesterskou společností Diners Club Slovakia a vznikla nová společnost - Diners Club CS.

Diners Club CS získala dvakrát mezinárodní ocenění "Best franchise" ve sdružení Diners Club EMEA (Evropa, Střední východ, Afrika) a certifikáty Secure Issuer a Secure Aquirer. Tato ocenění potvrzují postavení společnosti Diners Club CS, jako jednoho z nejspolehlivějších subjektů garantujících bezpečnost a vysoký standard poskytovaných služeb jak pro své klienty, tak i pro partnerské společnosti.


Primární snahou je poskytovat nadstandardní servis uspokojující i tu nejnáročnější klientelu. Karta Diners Club vám nabízí mnoho jedinečných benefitů, jako např. asistenční služby do zahraničí, exkluzivní cestovní pojištění, přístup do více než 1000 letištních salónků, speciální zvýhodnění u partnerů po celém světě a mnoho dalších služeb pro váš pocit výjimečnosti.
Kreditní karty Diners Club jsou určeny jak pro soukromou, tak i firemní klientelu. S akceptací ve více než 200 zemích světa, milióny smluvních partnerů a přístupem k hotovosti v téměr 1 300 000 globálních bankomatech je karta Diners Club vaší vstupenkou do elitního světa.