You are here

Věrnostní program

VĚRNOSTNÍ PROGRAM DINERS CLUB - SVĚT LUXUSNÍCH ODMĚN

jako držitel karty Diners Club se stáváte členem věrnostního programu Club Rewards®. Tento jedinečný odměňovací program Vám nabízí možnost získat body za platby kartou. Nasbírané body si můžete kdykoliv vyměnit za atraktivní odměny – a to i bez doplatku.

Od 1.9. pro všechny karty

V případě, že využíváte některý z úvěrů na Vaší kartě Diners Club, máte od nynějška prémiovou úroveň věrnostního programu Club Rewards® aktivovanou automaticky a zdarma, a to bez ohledu na typ karty. Stačí, když máte na své kartě i po ukončení 55-denního bezúročného období otevřenou částku v minimální výši 12 500 CZK s nejvýhodnější RPSN na trhu – 8,66 %.

PRÉMIOVÁ ÚROVEŇ VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU: PREMIUM Rewards

Prémiová úroveň věrnostního programu Vám dává možnost sbírat až 4-násobný počet bodů za každou platbu kartou a zároveň možnost nasbírat v rámci jednoho zúčtovacího období až 600 bodů.

Za každých 75 CZK uhrazených kartou v rámci jednoho zúčtovacího období získáváte 1 bod do věrnostního programu (při překročení výše transakci v jednom zúčtovacím cyklu nad 7500 CZK, je to za každých 150 CZK = 1 bod).

ZÁKLADNÍ ÚROVEŇ VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU CLUB REWARDS®

Základní úroveň věrnostního programu mají aktivovanou všichni držitelé karet zdarma, a to i v případě, že nevyužívají úvěr od Diners Club.

Základní úroveň Club Rewards Vám nyní také dává VÍCE: 1 bod za každých 300 CZK z plateb kartou v rámci 1 zúčtovacího období a možnost získat až 200 bodů za 1 zúčtovací období.

 

JAK SE PRO VÁS zlepšily podmínky OD 1.9.? 

Od 1.9.2016 budete dostávat více bodů za každou transakci.

Dosud byly bodové hodnoty nastaveny následovně:

Premium Rewards: za každých 125 CZK uhrazených kartou vám byl připsán 1 bod (při překročení výše transakce v jednom zúčtovacím cyklu nad 7500 CZK, je to za každých 200 CZK = 1 bod)

Club Rewards: za každých 375 CZK utracených kartou vám byl připsán 1 bod.

Nově budete sbírat o 60 % více:

Premium Reward: za každých 75 CZK utracených kartou vám je připsán 1 bod (při překročení výše transakci v jednom zúčtovacím cyklu nad 7500 CZK, je to za každých 150 CZK = 1 bod)

Club Rewards: za každých 300 CZK utracených kartou vám je připsán 1 bod.

Více informací o věrnostním programu naleznete v Podmínkách užívání Club Rewards.

* Za Transakci provedenou u obchodníka se nepovažuje Transakce provedena v tzv. kamenném či internetovém kasinu, u společnosti provozující sázkové hry, na nákup dárkových poukázek, na nákup dobíjecích karet sloužících na další transakce, tak transakce týkající se jiných finančních produktů.